Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika w Siemianicach

508 – 57 – 35 – 46
caritas-siemianice@wp.pl

Parafialny Zespół Caritas
rusza z kolejną akcją pod hasłem „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. W okresie Adwentu będą sprzedawane świece, stroiki i sianko. Dochód Przeznaczony zostanie na organizację Wigilii dla najuboższych dzieci z naszej parafii.
Jest również wystawiony kosz, do którego można wkładać produkty żywnościowe, z których zostaną sporządzone paczki świąteczne dla najuboższych rodzin z naszej parafii.

Parafialny Zespół Caritas i Szkolne Koło Caritas z Parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika w Siemianicach zakończyły akcję Caritas Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej pod hasłem „Zapałka nie ogrzeje”.
W wyniku zbiórki zebrano środki w wysokości 700 zł. Datki w całości zostały przeznaczone na zakup opału na zimę dla dwóch rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji zdrowotnej i materialnej, pochodzących z naszej parafii.
Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję składamy serdeczne podziękowanie.

Osoby potrzebujące pomocy i mogące ofiarować pomoc prosimy o kontakt z koordynatorkami akcji:
z p. Ireną Rajszczak: tel. (59) 840 – 16 – 82
z p. Zofią Pietrzak: tel. 508 – 57 – 35 – 46
lub pod adresem e-mail:    caritas-siemianice@wp.pl