PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS

Kontakt:
caritas-siemianice@wp.pl

W dniu 06 kwietnia 2023 roku na zebraniu Parafialnej Caritas dotychczasowy zarząd postawił wniosek o odwołanie i powołanie nowego.

Na nową kadencje zostały wybrane ;

Prezes- Grażyna Wąchała,

Skarbnik- Irena Najmrocka,

Sekretarz - Irena Kubiak.

Ustępującemu Zarządowi ; Pani  Grażynie Winiarczyk,

Pani Zofii Pietrzak oraz Pani Zuzannie Czołba serdecznie dziękujemy za  dotychczasową pracę i życzymy dalszej wspólpracy.

Niedziela Palmowa.
Parafialna Caritas składa serdeczne podziękowania za wspólną pracę w przygotowaniu  palm wielkanocnych dla Pań z Koła Gospodyń , Koła Seniora , Pani Danusi Kaczyńskiej oraz wszystkim , którzy przyczynili się do powstania tych pięknych  niepowtarzalnych dzieł. Dziękujemy również naszej społeczności  parafialnej, która  zakupiła  palmy,  nie szczędząc  datków oraz dobrego słowa. DZIĘKUJEMY.

Niedziela Miłosierdzia Bożego - patronalne święto Caritas.

Dzisiaj przypada  ważny dzień dla wszystkich wolontariuszy parafialnej Caritas - Niedziela Miłosierdzia Bożego i jednocześnie patronalne święto Caritas.

W tym dniu wolontariusze  parafialnego Caritas zbierali datki do puszek  , za które wszystkim darczyńcom z całego serca Dziękujemy.