Sakrament bierzmowania 2015

Galeria

W dniu 25 października 2015 r. wizytację pasterską naszej parafii przeprowadził biskup pomocniczy diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej J.E. Ks. Bp Krzysztof Zadarko..

Na mszy o godzinie 12 ksiądz biskup udzielił siemianickiej młodzieży sakramentu bierzmowania oraz wysłuchał sprawozdania dotyczącego naszej parafii. Po południu J.E.Ks.Bp. Krzysztof Zadarko, ks.Proboszcz Mirosław Konieczny oraz parafianie udali się pod figurę Jezusa Chrystusa,aby się wspólnie pomodlić oraz, aby ksiądz biskup poświęcił figurę

O godzinie 17 odbyło się spotkanie z grupami i osobami działającymi przy parafii w Siemianicach. Ksiądz biskup pytał się o działanie „Caritasu”, Rady Parafialnej oraz ministrantów.

W poniedziałek bp. Zadarko odwiedził Zespół Szkół im. Czesława Miłosza w Siemianicach i tym samym zakończył wizytację pasterską w naszej parafii.